Twitch Apk Mod Download, Apk Uptodown, New 2021**

Varies with device

Download APK
4.5/5 Votes: 4,508,723
Version
Varies with device
Updated
September 9, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

nblg stp tv twitch android app

Twitch Apk Mod Download, Apk Uptodown, New 2021**

Twitch Apk Android cihazınız için canlı oyun videoları, Esports ve herhangi bir IRL yayınını izleyin! PS4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch için favori MMO RPG, yöntem ve FPS oyunlarınızı yayınlayın. Twitch, avucunuzun içinde akışta kalmanızı ve oyuncularla sohbet etmenizi sağlar.

Spor burada. Favorilerinizi ayarlayın: basketbol, ​​​​beyzbol, futbol, ​​​​futbol, ​​​​yüzme, güreş, hokey, havuz ve talk showlar, lig kanalları, Fantasy ve ESports aracılığıyla çok daha fazlası.

Oyuncuların Valorant’tan League of Legends’a kadar her şeyi oynamasını izlerken canlı sohbet edin. Fortnite Battle Royale, Minecraft Sessions, 2k Blacktop, Overwatch öldürme serileri ve FIFA hesaplaşmalarını izleyin. Çok oyunculu video oyunları artık sizin öğeniz değil mi? Sanat eseri demolarından hayvan videolarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü IRL içeriğini canlı yayınlayın!

Twitch Oyunu Canlı Yayını ve Sohbeti: İLK üç ÖZELLİK
1. Oyun tutkunlarının herhangi bir tekli veya çok oyunculu oyunu oynamasını izleyin; Minecraft, Fortnite, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire ve çok daha fazlası ile. Oyun bayrağınızın gerçekten uçmasına izin verebilirsiniz! Piyasadaki en büyük MMO RPG, MOBA, strateji ve FPS video oyunlarından içerik materyali yayınlayın ya da tırnakları ısıtan Esports turnuvalarına katılın.
2. Herhangi bir oyun, Esports ve IRL yayını sırasında canlı sohbet. Strateji ve oyun planı konuşmak için en sevdiğiniz yayıncılar ve diğer oyuncularla bağlantı kurun.

Twitch: Canlı Yayın Çok Oyunculu Oyunlar Twitch Apk

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *